Menu

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyasında kurban kestiğini gören birisinin geleceğe dair hazırlıklı olacaktır. Kurban kesilmesi hayatımızdaki olumsuzlukların önüne geçmemizi sağlar. Rüyamızda kurbanlık hayvan görmemiz doğrultusunda kişilerin hayalleri ve umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Kurban aynı zamanda kişinin bayram gününde vefatının habercisi olacaktır. Hakkın rahmetine kavuşacağını gören kişiye gelecek müjdelenir.

Rüyada koyun kesmek kişinin namusuna gelecek sözlere işarettir. Namusa ve iffetine söylenecek sözler dinimizce günah olup kişiler bunlardan sakınmalı. Koyunun etinin yenmesi kişilerine namusuna gelecek kötü sözleri önleyecektir.

Rüyada kurban etinin dağıldığını görmek hayır işleyeceğine haberdardır. Zorlu dönemlerden kurtularak rahatlığa kavuşacaktır. Evine bolluk ve bereket gelerek kişilerini ihtiyaçları giderilecektir. Dini ibadetlerine bağlı olup kişiler doğru yolu bulacaktır.

Kurbanlık olarak koç kesilmesi ise kişinin maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Ödemelerde sıkıntı çekerek sahip olduklarını satmak zorunda kalacaktır. Eli bol olan kişi rüyasından sonra sıkıntıları bekleyecektir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir