Menu

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüya Tabiri Sevgiliden Ayrılmak Anlamı

Sevgiliden ayrılmak dünyanın en acı duygusu olduğuna karar verebiliriz. Hayatımızı birbirine katan duman eden durumdur. Yaşadığımız duygular bir arada olur üzüntü, ağlamak, sıkıntı, ruhunun ve içinin sıkıntısı kendisini gösterir. Hayatımızın ilerleyen dönemlerinde bunlarla karşılayacağımızı ifade eder. Bize zarar verecek insanlarla tanışarak şansızlıkları ve kısmetsizlikleri gösterecektir.

Ayrılmak mutsuzluğa işaret eder. İstenmediği durumlarda kendisini gösterir. Hayatımızın her alanında kabus yaşayacak gibi hissederiz. Sabırlı olarak karşımıza çıkacak kötü durumların karşısına geçebiliriz.

Rüyasında sevgilisi ile tartışan birisinin gerçekte sevgilisinden ayrılacağına tabir edilir. Sevgiliniz ile tartışmamaya dikkat edin uzun zamandır koruduğunuz sevginizin hiç olmadık şeyler yüzünden bitmesine izin vermemelisiniz.

Sevgilisinden ayrılarak ağladığını gören birisi gerçekten sevgilisinden ayrılacaktır. Ona sımsıkı sevgi bağları ile bağlanacak ama ayrılığı çok acı olacaktır. Savaşması gerektiği yerde savaşmayacak insanlara karşı daima sabırsız davranacaktır. İnsanları kırmamaya dikkat edin sizin başınıza geleceği yerde başrolde siz olup başkalarına bu duyguları yaşatabilirsiniz. Karşınızdakilere karşı sabırlı davranarak bir ay boyunca kendinizi tutmaya çalışınız.

sevgiliden ayrılmak

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir