Menu

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Yağmur Görmek, Rüyada Yağmur Yağmasını Görmek

Rüyada yağmur yapması iyiye haber işaret eden rüya tabirlerindendir. Göreceğiniz en iyileri diyebiliriz hayatınızda eksik ve sorunlu olan şeylerin hepsi düzelip yoluna girecektir. Evinize bereket geldiği gibi zenginliğe doğru sağlam adımlar atar ev haklıda işlerinde başarı sağlar. Rüyayı gören kişi bir tane çok sevdiği eşyayı kaybedecek ve devamından bu güzel haber gelecek.

Yağmur bereket olarak tabir edilir. Evinde bugünlerde sorunlar yaşayan kişiler huzura ve rahatlığa kavuşacaktır. Bunun farkına kaybedeceğiniz eşya ile birlikte gerçekleşir. Yağmur su olup en temel ihtiyacımız olup size bol miktarda gelecektir.

Sağanak yağmur ise oluşacak zararlar size hayır ve rızk olarak gelmesine tabir edilir. Yağmur yağması korkulan değil de rüyanızda sevinç olarak çevrilir. Uzun zamandır beklediğiniz haberlerin hepsi size olumlu bir şekilde geri dönecektir. Zenginliğiniz için gerekli olan mutluluk ve huzur olacaktır. Sahip olduklarınızın değerini iyi bilin sahip çıkın en büyük mutluluklarınız onlardır.

yağmur

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir