Menu

Rüyada Yanık Kol Görmek

Yakında sevdiklerinizde size iyi haberler geleceğine yorumlanır. Gördüğünüz rüya ne kadarda kötü olsa da size mutluluk hayır sevgi getirecektir. Huzuru arayıp bulamıyorsunuz buda ona işarettir dertlerin tasaların biteceği bir güne başlayacaksınız. Hayatınıza dahil olan yenilikler kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacağından dolayı hayatınızda başarıyı yakalayacaksınız.

Yanık olduğunu görmeniz hatalarınızdan ders çıkartacağınıza işarettir. Hayatınız boyunca yaptığımız davranışlardan dolayı bazılarından pişmanlık duyacaksınız. Yapılan hatalardan ders çıkarmak önemli olup tekrarlanmaması için bunları daima hatırlayacaksınız. Hatalar insanları geliştirip bir şeyler öğrettiğinden dolayı sizde bunun için en doğru kişi olacaksınız. Dikkatiniz sayesinde gelecekteki hatalara karşı daha dikkatli olacaksınız.

Kolunuzun yanması sizin feraha ulaşmasına yorumlanır. Yapacağınız işlerde bereketli kazançlar elde edeceksiniz. Aile içersinde yaşadığınız huzursuzluk ve küslüklerin son bulacağını gösterecek. Sorunları aşmak için bir araya gelerek bunlar için çalışmalar yapacaksınız. Tanıdıklarınızın zarar görmesini önlediğiniz gibi kendinize yeni bir sayfa açacaksınız. Temiz kazanca ve cefanın son bulmasına tabir edilir.

Yanık kol canınızı acıtıyorsa eğer tecrübe yaşamanızı sağlayacaktır. Hataları görerek bunları kendinize hayat dersi olarak kabul edeceksiniz. Gelecekte yakınlarınızın hata yapmasını önleyerek saygı değer kişiliğe ulaşacaksınız. Hayatınızda sizi bekleyen can sıkıntılarının önüne geçerek kendinizi ferah şekilde hissedeceksiniz. İleride gelecek hatalara karşı ders olması huzurunuzu kaçıracak şeylerden kaçınmanızı sağlayacaktır.

kol gormek

9 Yorum
 1. handan Temmuz 23, 2015 / Cevapla
  • admin Temmuz 23, 2015 / Cevapla
 2. handan Temmuz 23, 2015 / Cevapla
 3. Tuğce Mart 28, 2016 / Cevapla
 4. Yeliz Mayıs 31, 2016 / Cevapla
 5. Sinan Haziran 18, 2016 / Cevapla
 6. Ayten Yıldırım Temmuz 23, 2016 / Cevapla
 7. Aslı özgen Ağustos 12, 2016 / Cevapla
  • recep Ağustos 16, 2016 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir