Menu

Rüyada Yanık Kol Görmek

Yakında sevdiklerinizde size iyi haberler geleceğine yorumlanır. Gördüğünüz rüya ne kadarda kötü olsa da size mutluluk hayır sevgi getirecektir. Huzuru arayıp bulamıyorsunuz buda ona işarettir dertlerin tasaların biteceği bir güne başlayacaksınız. Hayatınıza dahil olan yenilikler kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacağından dolayı hayatınızda başarıyı yakalayacaksınız.

Yanık olduğunu görmeniz hatalarınızdan ders çıkartacağınıza işarettir. Hayatınız boyunca yaptığımız davranışlardan dolayı bazılarından pişmanlık duyacaksınız. Yapılan hatalardan ders çıkarmak önemli olup tekrarlanmaması için bunları daima hatırlayacaksınız. Hatalar insanları geliştirip bir şeyler öğrettiğinden dolayı sizde bunun için en doğru kişi olacaksınız. Dikkatiniz sayesinde gelecekteki hatalara karşı daha dikkatli olacaksınız.

Kolunuzun yanması sizin feraha ulaşmasına yorumlanır. Yapacağınız işlerde bereketli kazançlar elde edeceksiniz. Aile içersinde yaşadığınız huzursuzluk ve küslüklerin son bulacağını gösterecek. Sorunları aşmak için bir araya gelerek bunlar için çalışmalar yapacaksınız. Tanıdıklarınızın zarar görmesini önlediğiniz gibi kendinize yeni bir sayfa açacaksınız. Temiz kazanca ve cefanın son bulmasına tabir edilir.

Yanık kol canınızı acıtıyorsa eğer tecrübe yaşamanızı sağlayacaktır. Hataları görerek bunları kendinize hayat dersi olarak kabul edeceksiniz. Gelecekte yakınlarınızın hata yapmasını önleyerek saygı değer kişiliğe ulaşacaksınız. Hayatınızda sizi bekleyen can sıkıntılarının önüne geçerek kendinizi ferah şekilde hissedeceksiniz. İleride gelecek hatalara karşı ders olması huzurunuzu kaçıracak şeylerden kaçınmanızı sağlayacaktır.

kol gormek

12 Yorum
 1. handan 23 Temmuz 2015 / Cevapla
  • admin 23 Temmuz 2015 / Cevapla
 2. handan 23 Temmuz 2015 / Cevapla
 3. Tuğce 28 Mart 2016 / Cevapla
 4. Yeliz 31 Mayıs 2016 / Cevapla
 5. Sinan 18 Haziran 2016 / Cevapla
 6. Ayten Yıldırım 23 Temmuz 2016 / Cevapla
 7. Aslı özgen 12 Ağustos 2016 / Cevapla
  • recep 16 Ağustos 2016 / Cevapla
 8. Aslı 11 Aralık 2016 / Cevapla
 9. Aslı 11 Aralık 2016 / Cevapla
 10. SILA SUSAÇDI 19 Ekim 2017 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.