Menu

Sahra Işık Kimdir

Sahra Işık Hayatı, Sahra Işık Kim Kısaca

Son zamanlar medya’da survivor yarışmacılarının kimler olacağı çok konuşulmaya başlamıştı bu isimlerden biriside Sahra Işık olmuştur. Survivor gönüllüler takımında yer alacak isimlerden birisidir.

Sahra Işık, 17 Ocak 1991 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen yarışmacılardan birisidir. Düzgün vücudu ile mankenlik yaparken aynı zamanda sporculukta yapmıştır. Hobileri arasında voleybola ve tenise olan ilgisi onu kariyerinde çok yükseltmiştir. Eğitim hayatını Haliç Üniversitesi Antrenörlük Bölümünde devam ettirmektedir. Fenerbahçe spor kulübünde 7 yıl forma giyerek Türk insanının tanıdığı isimlerden birisi olmayı başardı.

Küçük yaşında başladığı voleybolda gönül vermesi ile birlikte profesyonel takımlarda oynamaya hak kazandı. Plaj voleybolunda kendini göstererek başarıyı yakaladı. Güzelliği ile Malezya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmek için gitmiştir.

Kişisel özellikleri olarak boyu 180cm kilosu 58kg olmaktadır. İddialı yarışmacılardan birisi olarak görülmesi Türk halkının oylamalarda devamlı destekleyeceği isimlerden birisi olmuştur.

sahra ışık

sahra ışık

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir