Menu

Samsung Galaxy Güvenlik Kodunu Unuttum

Güvenlik Kodunu Sıfırlama, Güvenlik Kodunu Unuttum Ne Yapabilirim iki yöntem üzerinde deneme yaparak sıfırlayabilirsiniz. İşlemlerin yapılmadığı durumda en kötü ihtimal telefonu resetleyerek tekrardan kullanıma başlayabilmenizdir.

Samsung marka Galaxy serisi ve android işletim sistemi kullanan kişiler ekranlarına kilit koyarak başkalarının kullanımını engelleyebilirler. Engelleme kodları telefonunuzun güvenliğini sağlamaktadır. Gün içersindeki yoğunluk ile birlikte bazen aklımız karışabiliyor. En son değiştirdiğimiz güvenlik kodunu unutabiliriz bunlar doğal bir durum olduğundan dolayı uygulayacağınız yöntem ile birlikte engeli kaldırabilmeniz mümkündür.

Kullandığınız telefona daha önceden tanımadığınız e-mail ve şifresini girerek yeni bir güvenlik kodu oluşturmanız mümkündür. Kullandığınız Google Playstore için ihtiyacınız olan hesap olabilir.

Diğer bir yöntem ise telefonunuzun güvenlik kodunun unutulmasıyla birlikte kullanacağınız şey ayarlarını sıfırlamak olacaktır.

Yöntemlerden başka bir şekilde güvenlik kodunu açmanız mümkün değildir. Doğru şekilde yapılan ayar ile birlikte işlemi tamamlayabilirsiniz. Mutlaka cihazınıza tanımlı bir e-mail adresi bulunması gereklidir bu hesap gmail olabilir.

samsung galaxy s4

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir