Menu

Samsung Z Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Z Fiyatı, Samsung Z Özellikleri Nedir 2014 yılına ismini yazdıracak isimlerden birisi olmaktadır. Modeli bakımından çok iyi olduğu gibi Tizen işletim sistemide tanıtılmış olacaktır.

Samsung’dan son bir yenilik daha geliyor akıllı telefonların android işletim sistemler ile birlikte getirdiği güç kişileri etkilemeye devam ediyor. Bugünlerde android işletim sisteminden vazgeçerek kendisinin hazırladığı Tizen işletim sistemi piyasaya Z model telefon ile birlikte tanıtımı gerçekleştirilecek.

Akıllı işletim sisteminin güçlü bir versiyonu olup aynı sıra diğerlerine göre daha hızlılık sağlayacaktır. Kullanıcıların düzgün bir şekilde kullanmasının yanı sıra teknolojide gelişim sağlayacak gibi görülmektedir. Piyasaya Samsung Z adında çıkacak olan Tizen işletim sistemi yeni bir akımımı başlatacak henüz bilinmiyor. Konuşulanlara göre telefonun kalite yönünden iyi olduğu gibi tanıtımı için fiyatının da düşün olacağından yönelik.

Samsung X Özellikleri
Ekran: 4.9 inç HD Süper AMOLED
İşlemci: 2.3 GHz quad-core
Kamera: 8 Megapiksel

Görüldüğü gibi özellikleri ultra bir cep telefonunda görülmektedir. Hazırlanırken kullanıcıların en iyisini düşünen Samsung Tizen işletim sistemi ile birlikte bir devrim yaratacak gibi görülmektedir.

samsung z tizen

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir