Selülitler İçin Bitkisel Çözüm ve Yöntemler

Kış boyunca kilonuza dikkat etmediyseniz ve selülitler oluştuysa o zaman çareniz bitkisel yöntemlerle üstesinden gelebilirsiniz.

Selülit bayanların baş düşmanı olarak belirli bir zaman sonra ortaya çıkmaktadır. Vücutta biriken yağların basen kısımlarında toplanması sonucunda deride oluşan çatlaklardan dolayı insanlar üzerine etki yaratıyor. Zayıflamanız itibari ile birlikte yine o selülit izleri kalacaktır. Bitkisel yöntemler sayesinde oluşan selülitlerden tamamen kurtulmanız mümkündür.

Vücudunuzdaki ölü deriden kurtulmanız gerekli peeling yaptırarak bundan kurtulabilirsiniz. Sizlere bitkisel tariflerle selülitlerden kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Çorba kaşığı portakal yağı, çay kaşığı kekik yağı, biberiye yağı ile birlikte bitkisel karışım harika bir peeling ortaya çıkar. Bölgeye masaj hareketlerini kullanarak 5-6 dakiak boyunca sürülmesi uygun olmaktadır.

Portakal Kabuğu Görüntüsüne Son
2 yeşil elmayı ve limonun çeyrek parçasını alınız. Bunlara ilaveten 2 çubuk tarçın, 1tatlı kaşığı karanfil, karabiber, yenibahar, taze zencefil ve 3 litre suyun içinde karıştırarak 8 dakika boyunca kaynatılması gerekmektedir. Kola şişesinin içinde koyunuz gün boyunca tüketiniz.

Türk Kahvesinden Maske
Kahve selülitlerin birebir düşmanı olduğundan dolayı güzellik uzmanları özellikle üzerinde duruyorlar. 1 paket Türk kahvesi alınız su ile karıştırdıktan sonra 1 çorba kaşığı bal ilave edin ardından haftada en az 1 kere olmak üzere vücudunuza maske olarak sürünüz.

selülitlere bitkisel çözüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here