Menu

Sevgiliye Acı Sözler

Sevgiliye En Acı Sözler, Sevgiliye Ayrılık Sözleri

Sevgiliniz hayatınızda tanıdığınız en mükemmel insan olabilir gözünüzde ama mesafeler ve onun istekleri ile birleşince bazen ayrılık kapınızı çalabilir. Ömrü hayatınız boyunca insanlar size destek ve yardımcı olmaya çalışmış olacaktır. Sizde bunlara bir şekilde karşılık vermelisiniz. Sevdiğiniz insan ile yolunuz ayrılsa dahi hayata küsmemeleri ona olan sitemlerinizi en acı mesajlar ile dile getirebilirsiniz.

Aşk biter dediler gülüm benim sana olan sevgim halen bitmedi kalbimin içinde ilk günkü kadar coşkulu bir şekilde yaşamaya devam ediyor.

Hayat insanları terbiye eden terbiyecinin eline verilmiş kırbaç gibi olup asla uslanmayacak gönlüme atılan kırbaçlar kadar acı.

Gecenin karanlığında hep benim yüzümü hatırlayacaksın. Sen insanın başına en güzel gelen şey olduğun gibi en acısı da olmaktasın.

Can tanem hayat görüldüğü kadar kolay olmamasından dolayı asla ayrılıp bizim kapımızı çalmaması gerekmektedir.

Hayatım boyunca sevdim seni sadece şunu bilmen gerekiyor güzelsin diye değildi hiç biri o masumane çocuksu tavırlarındı benim sevgilim.

Okyanusta büyüyen dalgaların arasında kulaç atmak için çaba versem de, can simidimi atıp beni buradan kurtaracak olanın sen olduğunu biliyorsundur.

acı sözler sevgiliye

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir