Menu

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Güzel Doğum Günü Mesajları, Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgilinize doğum günü mesajı yazarken kalbinizin derinliklerinden geçenleri yazmanız gerekir. Ona duygularınızı en güzel tatlı bir söz yerine sade kelimelerle tarif edeceğiniz aşkınız anlatacaktır. Sizlere sevgilinize doğum gününde en sade şekilde sevginizi ifade eden mesajları düzenledik.

Hayatımın en güzel günlerini seninle birlikte yaşadım binlerce kez teşekkür etsem de nafile doğum gününü tüm kalbimle kutluyorum sevgilim.

Sana olan sevgimle birlikte doğdun, gözlerini dünyaya açtığında dahi içimdeki kıvılcımlar seni işaret ediyordu doğum günün kutlu olsun ömrüm.

Gündüzün güneşi, gecenin ay’ısın sevgilim en kötü günlerinin böyle olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Son zamanlar mutsuz ve huzursuz günler geçirmiş olsak dahi bizi biz yapan o büyük sevgimiz. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Hayatımda her şey yalan olduğunu bilerek sevdik bağlandık birbirimize bugün senin doğum gününle birlikte bende doğdum. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki hayatımın içindesin, iyi ki buncan 20 yıl önce doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun her şeyim.

Seni seviyorum binlerce kez söylesem dahi az olacaktır. Sevgilimi tüm kalbimle bağlılığımı sana olan hediyemle anlatmak isterim doğum günün ebedi olması dileğiyle seni canımdan çok seviyorum.

Yaşamın sırrı senin kalbinde saklı olduğu biliyorsun sevgilim, sen doğmadan önce dahi doğum günlerini kutluyordum. En tatlı şirin kızının doğum günü kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü sözleri

sevgiliye doğum günü sözleri

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir