Menu

Sevgiliye Elveda Sözleri

Elveda Mesajları, Sevgiliye Elveda Mesajı Kısa

Sözlerin en zor söylendiği anlar vardır adeta boğazınıza düğümlenerek tek bir kelime etmenize müsaade etmez. Elveda deriz kimi zaman patavatsızca uzaklara giderken, bilmezler ki iki tarafında yüreği alevler gibi yanıp ayrılığın acısı onları perişan ettiğini. Sevemezler bazen kendilerinden bir başkasını işte bunlar en acısı olmaktadır.

Yalancı bir bahar gibi aşk fısıldadı ikimize de aslında ufukta ayrılık vardı elveda demek istemezdim sana yüreği temiz sevgilim.

Hayatımız zorlu aşamalardan geçip bir noktalara gelmesinde dile gelen iki kelime olurdu oda seni seviyorum, yürekler bazen boyun eğmek zorundadır elveda.

Kırmak istemezdim içimde alevler gibi yanan yüreğin kutuplarda kalmış gibi soğuttun kendinden. Artık adı ayrılık olmalı başka bir şey olmasına imkan yok.

Tamam dedik en son bitirmiştik sıra geldi mesafelerin kattığı ayrılıkları görmeye elveda canım sevgilim.

Yüreğimden geçen bunlar olmadığını biliyor olmalısın kalbim sızlar en derinden ayrılığı yaşayarak acılarımızı bilmeliyiz elveda.

Zorlu bir yaşam dahi olsa acının bize kattıklarını bilerek kendimizi uslandırmalıyız, söylenmemesi gereken ama olacağı geciktirmenin anlamı yok elveda.

elveda

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir