Menu

Simdeki Kişileri Telefona Aktarma Galaxy

Samsung Android işletim sistemine ait cep telefonu kullanıyorsanız eğer sim kartınızda bulunan rehber listesini aynı şekilde telefon hafızasına kopyalayabilirsiniz. Kısa sürede listenizi telefona taşıyabilir sim kartınızı değiştirdiğiniz takdirde dahi eski rehberinize ulaşarak arama yapabilirsiniz. Telefon hafızası sayesinde istediğiniz kadar liste saklayabilir ve çoğaltabilirsiniz oldukça geniş olup limitleri binlerce olabiliyor. Kullanabileceğinizden çok daha fazlasını rehberde bulabileceksiniz.

Rehber > Seçeneker > Diğer > İçe Aktar/Dışa Aktar > SIM kartından al dedikten sonra Hepsini Seç dedikten sonra Dışarı Ver tıklayınız. Adımları tek tek uyguladıktan sonra Sim kartınızda bulunan numaralar telefonunuza taşınmış olacaktır. Telefonda bulunan listeleri istediğiniz gibi aktarma yapabilirsiniz bu sayede her zaman korumada olmuş olacak. Sim kartınız kaybolsa dahi numaralarınız telefonun içinde gizli kalacak.

Sim kartınızda bulunan kişileri güvenli bir şekilde yeni sim kartınıza aktararak bilgilerin kaybolmasını önlemiş olursunuz.

numara aktarma

4 Yorum
  1. elif 22 Ağustos 2015 / Cevapla
  2. hamide 26 Mart 2016 / Cevapla
  3. memin 27 Nisan 2016 / Cevapla
  4. ziyaretçi 14 Eylül 2017 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.