Menu

Sinek Isırığına Ne İyi Gelir

Sinek Isırığında Ne Yapılır, Sinek Isırığına İyi Gelen Şeyler yaz ayları ile birlikte sinek ısırıklarından dolayı kaşıntılar oluşup kaşındığı zaman ise şişliklere sebep olmaktadır. Dönem içersinde sizi en çok rahatsız edecek durumlardan birisidir. Yazın sivrisinekler bize en zor zamanı yaşatacak anlardan birisidir. Korunmak ve kaşıntılara karşı nelerin iyi geldiğini bilirsek onları bir nebze olsun önleyebiliriz.

Tatil yerinde veya bir yere gittiğimizde sinek kovarımız yoksa saldırıya uğruyorsak o zaman kuru soğanı keserek başucumuza koyduğumuz zaman yaklaşamayacaklardır. Sabah vaktine kadar rahat bir uyku çekmenizi sağlar. Sivrisinekler kokuları hiç sevmezler.

Sivrisinek Sokmasına Ne İyi Gelir
Limon kolonyası kullanımı ile birlikte kaşıntıların azaldığını görürsünüz. Kaşıntılar devam ettiği sürece dayanılmaz olursa tıbbi olarak doktorlardan destek almalısınız. Sinek ısırıklarında kaşımamak önemlidir veya kaşıdıktan sonra yara olmamasına dikkat ediniz deriyi tahriş etmektesiniz.

Sinekler ısıracakları kişiyi nefeslerinden ve kokularından anlamaktadır. Bazı kişileri hiç ısırmazken bazılarımızı ise ısırmaya doyamazlar bu kanımızın tatlılığından dolayı olmaktadır. Bir tane sinek varsa sizi ısırmasını bekler sonra uyumaya geçmesini bekleyebilirsiniz.

sinek ısırığı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir