Menu

Son Zamanların En İyi Yabancı Dizileri

Son Yılların En İyi Yabancı Dizisi, En İyi Yabancı Diziler Top 5

Okulların tatil olması ile birlikte yabancı dizilere başlamayı düşünenler için yaptığımız araştırmalar doğrultusunda seyredilen filmlerden sizlere top 10 listesi oluşturduk. İzleyicilere hitap ettiği gibi oldukça akıcı bir dizi olmaktadır.

Spartacus
Günümüzde 3 sezondan oluştuğu gibi gladyatörlerin dövüşlerini izlemektesiniz. Henüz ergenlik çağına gelmemiş olanların filmi izlemesini önermiyoruz. Bazı sahneler olacaktır sakıncalı bu yüzden dikkat edilmesi gerekli.

Game of Thrones
En iyi yapımlardan birisi olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Dünya üzerinde hüküm süren 7 krallığın hayatından kesitler anlatıyor. Ejderhaların olup ölülerin canlandığı bir yerde Sean Bean başrolde oynuyor.

Lost
TV ekranlarında dahi Türkçe Dublaj olarak görmüş olduğunuz dizilerden birisi. Bahsedecek olursak uçağın düşmesi sonucunda esrarengiz bir adada kalanların başından geçen ilginç olayları konu alıyor.

Dexter
Heyecanlı filmlerden birisi olup seri katil olma yolundan ilerleyen birisidir. Psikolojik bir dizi olup psikoloji sevenlerin mutlaka izlemesi gereken dizi olmaktadır.

Breking Bad
Mutlaka seyretmeniz gereken dizilerden birisi olup sürükleyici olduğunuz göreceksiniz. Hasta bir kimyager doktorun ailesi için yaptığı fedakarlıklar onu yasadışı işlere itecektir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir