Menu

Sonbahar Kış Sokak Modası 2014 2015

Sokak modası her yıl kendisini değiştiriyor. Gençlerin özellikle uyum sağladığı tarz olmuştur. 2014 ve 2015 yılının trendleri gözleri kamaştırıyor. Renkli ve deri elbiselere ağırlık verildiği göreceksiniz. Sizlere sunduğumuz sokak modası tam kış sezonuna uygun şekilde gelecektir. Koleksiyonlarınızı tamamlamanız ile birlikte sıra dışı bir hal alabilirsiniz. Sokak modasına dair verilen ip ucular sizi yeni halinizle tanıştıracak. 2015 yılının en trendi uzun botlar olarak tekrar karşımıza çıkıyor. Desenli mont ve pançolar daha etkili olarak karşımıza çıkmış durumdadır. Elbiseleri gördüğünüzde sizde yeni modaya ayak uydurmak için kendinizi değiştireceksiniz.

Kombin halinde daha çok tercih edilerek kendilerini tamamlıyor. Sokak modası sade renklere ağırlık verilerek renklerle uyum sağlanmış. Siyah ve beyaz modeller kışın rengi kabul edildi. Pantolon tarzı giyimler ise sizi daha çok etkileyecektir. Kot pantolon görürseniz nadiren tercih edilen model olduğu söylenebilir. Spor tarzı giyimler tamamen geride kaldı. Sonbahar ve kış aylarında trend mini etek ve elbiseler olmayarak pantolon daha etkili olacaktır. Fermuarlarla birlikte süslenen ceketler daha yaratıcı olduğunu gösteriyor. Gençler arasında sweatshirtler ön plana çıkmış durumda.

2015 yılının kış modası geçen yılın sade ve açık elbiselerin yerlerini pantolonlar almış durumda. Sokağın ruhunu en derin şekilde yaşayacak olan gençler yenilik getirecek. Aksesuar seçimleriniz daha çok altın renginde olması zarifliğinizi yansıtacak. Farklı tasarımlar 2015 sonbahar kış modasının kalbi olarak ortaya çıkıyor.

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir