Menu

Star TV Gözüm Üstünde Yarışması Başvuru Formu

Star TV ekranlarında yeni bir yarışmanın haberini aldık. Bayanların gözdesi olacak yarışmanın içeriği oldukça güzel. Star TV yeni sezona hazırlanırken yarışmalarını hazırlamaya başladı. Bunlardan birisi olup tutacağı görülen ve ev kadınlarına hitap ediyor. Yarışmanın adından da belli olduğu gibi “Gözüm Üstünde” gerçektende öyle olduğu görülebiliyor.

Başvuru sonucunda 10 hane seçilerek yarışmaya başlanacaktır. Program doğrultusun onlar tanınacak televizyonlara çıkacaktır. İzlenme rekorları kıracak olan yarışma çok konuşulur oldu.

Yarışma İngiltere’de izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. 2014 yılında Bafta TV ödüllerinde en iyi reality programı ödülünü almıştır. Seyredilen dizilere açıklık getirecekler. Yarışma formatına baktığımız zaman aileler izledikleri diziler ve programları konusunda yorum açıklamalar yapacaklar. İnsanların tepkilerini en doğal ve düzgün şekilde yansıtmasını sağlayan durum olup evlerimizden onlara mesaj verecektir.

“Suşi mi şuşi mi?”

“Polat Alemdar’a nazar değdi!”

“Ben böyle ajitasyon görmedim!”

Televizyon eleştirmenlerine rakip geldi; bu kez gerçek izleyici konuşuyor!

Halkın kendi eleştirmenleri olarak düşüncelerini yansıtacaklar. Herkesin evine konuk olarak katılabilirler. Kameralar sizi gözetlerken televizyonda izlediklerinize yorum yapacaksınız. Düşüncelerinizi tüm Türkiye dinlerken gerçek televizyon eleştirmenlerinin artık işine son verilebilir.

Gözüm Üstünde Başvuru Formu buradan yaparak sizde yarışmaya katılabilirsiniz. Herkese başarılar iyi performans çıkarmalarını dileriz.

gozum ustunde

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.