Menu

Su Uyur Düşman Uyumaz İle İlgili Kompozisyon

Su Uyur Düşman Uyumaz Yazı, Su Uyur Düşman Uyumaz Kompozisyon atalarımız tarafından yerli yerinde söylenmiş olup aradan yüzyıllar geçse dahi halen günümüzde kullanılan sözlerden olmaktadır. Düşmanın nasıl bir şey olduğunu ve karakterini göstermektedir.

Hayatımız boyunca sahip olduğumuz dostluklar bazen anlaşmazlıklar yüzünden düşmanlığa dönüşür. Düşman sahibi olmak bizi her manada olumsuz yönden etkilemektedir. Bizim kötülüğümüzü ister ve başarılarımıza engel olmaya çalışacaktır. Artık dikkatli bir şekilde yaşamanın zamanı geldiğine işaret eder.

Düşmanlarımıza engel olup onlar için galibiyet sayılacak açıklar vermememiz gerekir. Onların bu konularda bilgi sahibi olmaları bizim için olumsuz düşünceler düşünmesine sebep olur. Açıklarımızı her zaman kollayacaklardır bunlar bize en büyük zarar veren durumlardan olarak karşımıza çıkar.

İnsanlar dönem içersinde kavgalı olup kendisine düşman kazanırlar. Açıklarımız onlar için bir fırsat olup hiçbir zaman olumlu yönümüzü düşünmeyeceklerdir. Zarar verebilecekleri her şey onlar için altın bir fırsattır.

su uyur düşman uyumaz

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir