Menu

Şube Müdürlüğü Rotasyon Sonuçları 2014

Emniyet Şube Müdürleri Rotasyon Sonuçları, 2014 Şube Müdürleri Rotasyon Sonuçları Açıklandı 150.000 den fazla şube müdürünün katıldığı rotasyon bilgileri bugünlerde resmi olarak açıklanarak yeni görev yerlerine tayinler gerçekleştirilecektir. Bilgiler doğrultusunda şube müdürleri tarafınca yapılacak işlemler takdir getirmektedir. Döngü sağlanarak rotasyonun ardından yeni bölgeler tanınması ve halkla yakın olanları tespiti sağlanılıyor.

Rotasyon başvurusunda bulunan şube müdürleri için sonuçları sabırsızlıkla beklenmektedir. Yer değişimi için ve bölgenin hakimiyetine daha çok inan kişiler için bugünlerde geri sayım başlamıştır. Kısa süre içersinde 2014 Emniyet Şube Müdürleri için rotasyon sonuçları MEB tarafından açıklanacaktır. Açıklanacak bilgilerin takibini yaparak rotasyon bilgilerinde sorun olup olmadıkları kontrol edilmelidir.

Beklenen yerlerde görev yapacak olan kişilerin aile birleşimi ve bölgesel olarak kendi memleketinde görev alabilirler. Doğuya ve batıya gitmek isteyen şube müdürleri için rotasyon sonuçları 2014 yılının Temmuz ve Ağustos ayı içersinde kesin olarak açıklanarak yer değişimlerinin yapılmış olması bekleniliyor.

2014 Emniyet Şube Müdürleri rotasyon bilgilerini eş zamanlı olarak sayfamızdan takip ederek ulaşabilirler.

rotasyon sonuçları

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir