Menu

Süet Ayakkabı Nasıl Temizlenir

Her yerde şıklığınızı göstermek için giydiğiniz süet ayakkabıların bakımını yapmanız şart oldu.

Süet ayakkabılar ile birlikte şıklığınızdan hiçbir şekilde taviz vermiyor olabilirsiniz. Diğer modellerden farklı olduğundan dolayı nasıl temizleyeceğiniz konusunda düşüncelere kapılırsınız. Beğenerek alınan Süet ayakkabıların doğru bir yöntemle temizlenip zarar görmemesi gereklidir. Gün boyunca çamur veya yağmurla birlikte tozunda etkisiyle kirlilikten geçilmez.

Islanan süet ayakkabınız varsa onu güneş görmeyen oda sıcaklığı ile kuruyacağı bir yere bırakınız. Kururken şeklinin bozulmaması için içine havlu veya gazete kağıdı sıkıştırılabilir. Kuruduktan sonra süet fırçası ile birlikte üzerindeki kirleri fırçalamanız gerekecektir. Yavaşça ve çok bastırmadan yapmalısınız ki lekeler üstünden çıksın. Çıkmadığını görürseniz bu sefer silme işlemi yapmalısınız. Süet ayakkabıları koruyan spreylerden aldıktan sonar üzerine bir miktar sıkarak yumuşak bir bezle siliniz. Zarar vermemeye özen gösteriniz hassas olur süet tarzı ayakkabılar.

Süet ayakkabıların zaman içersinde tüyleri dökülecektir tekrar gür gözükmesini istiyorsanız su buharına tuttuğunuz zaman nemlenerek eski görüntüsüne kavuşmasına yardımcı olmuş olacaksınız.

süet ayakkabı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir