Menu

TEOG Türkçe Soruları ve Cevapları 28 Nisan 2014 MEB

2014 TEOG Türkçe Cevap Anahtarı, TEOG Türkçe Soru Cevapları 28 Nisan 2014

TEOG ile birlikte bugün yapılan Türkçe Soruları öğrencilerin 28 Nisan kader günü olarak görüldü. Sınav sırasında sorular 6,7 ve 8. sınıfları yönetilmesi ile birlikte lise öğretimine geçişlerinde önemli yer tutacaktır.

Merkez Ortak Sınav TEOG 28 Nisan 2014 ile birlikte öğrencilerin üzerinden büyük bir yük kalktı. Yaz tatilinin de yaklaşması ile birlikte sınavlarda yapılmaya başlanıyor. Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak TEOG sınavının yapılması aileleri de heyecanlandırıyor sınavın bitmesi ile birlikte 28 Nisan 2014 tarihinden itibaren kitapçıklarla evlerine dönen öğrenciler artık açıklanmasını bekliyor. MEB sayfasından yayınlanacak olan sorular ve cevaplar için kendi seviyenizi test edebilirsiniz.

Yapılan sınavla ile birlikte A ve B kitapçığı olarak ikiye ayrılmıştır. Yayınlanır yayınlanmaz ekranlarda yer almaya başlamıştır. TEOG matematik sınavları özellikle aynı anda MEB sitesinden yayınlanacaktır.

28 Nisan TEOG Türkçe sınavına giren öğrencilerin buluştuğu adres eskisohbet.com ile birlikte sınav hakkında yorumlarını ekleyerek düşüncelerinizi özgürce paylaşabilirsiniz.

teog türkçe sınav soruları ve cevapları

teog türkçe sınav soruları ve cevapları

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir