Menu

Tolga Ortancıl Kimdir (Güzel Köylü Celal)

Tolga Ortancıl Hayatı, Güzel Köylü Dizisi Celal Gerçek Adı dizinin başlaması ile birlikte yaz döneminin güzel geçmesini sağlayacaktır. Severek takip edebileceğiniz dizilerden olmaktadır. Genç oyuncu performansını en iyi şekilde yaz döneminde gösterecek gibi görülüyor. Dizinin ömrü uzun olup gelecek sezonlarda dahi yer alabilir.

Yeni yayına girecek olan dizilerden olan Güzel Köylü 2014 yılının yazında kendisini çok bahsettirecek gibi görülüyor. Başrollerinde hepimizin tanıdığı Gizem Karaca rol alırken partner olarak dizi de Berk Cankat’ın olacağı görülüyor. Fragmanları yayınlanmaya başladı aynı zamanda dizide Tolga Ortancıl da yer alacaktır. Güzel Köylü dizisi Celal karakterine hayat verecektir.

Tolga Ortancıl, 21 Haziran 1992 İzmir Konak ilçesinde doğmuştur. Eğitim hayatını Beykent Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra oyunculuğa gönül veren isimlerden oldu.

TRT 1 ekranlarında Elde Var Hayat dizisinde önceden rol almıştır. Kuzey Güney dizisinde dahi gördüğümüz isimdir.

Yaz mevsiminde dizilerin tatile gitmesi ile birlikte yayın akışı doldurulması gereklidir. Genç oyunculara bu dönemde şans verilerek tekrar oyunculuk hayatına devam etmeleri sağlanmaktadır. Bugünlerde Star TV ekranlarında Tolga Ortancıl Güzel Köylü dizisinde Celal karakterini canlandıracaktır.

tolga ortancıl

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir