Menu

TRT 1 Joker Yarışması Başvuru Formu

Joker Yarışması Başvurusu TRT, Joker Yarışması Formatı TRT 1

Sezonun bitmesine yakın yeni yarışmalar yayın hayatına başlayarak sezon tatili boyunca yayın alacak gibi gözüküyor. TRT 1 kanalında yayınlanacak olan yeni bir yarışma daha görüyoruz. Joker adında olacak yarışmada soru cevaplar ile birlikte karşı karşıya kalacaksınız. Genel kültürünüz iyi mi? O zaman tam size göre bir yarışma. Oldukça eğlenceli ve kolay olmasına rağmen ilginin büyük olması bekleniyor.

Yarışmanın formatında toplam 15 sorudan oluşacaktır size sunulacak olan 10 joker ile birlikte yarışmaya katılacaksınız. Sorular sizlere 4 şıklı olarak gelecek 3 jokerinizi kullandığınızda soruyu geçmiş sayılacaksınız. Yanlış vereceğiniz her cevap için 4 jokeriniz gidecektir burada mümkün olduğunca doğru cevaplamanız gerekiyor. Jokerleriniz bittiği zaman yanlış sorunuzda para ağacında 4 basamak aşağıya inecektir. Yarışmanın sonu olan 15. soruyu da gelip geçtikten sonra para ağacınızda ne kadar para varsa o kadar parayla ayrılacaksınız.

Yarışma oldukça adil ve düzenli olduğunu görüyoruz kolaylık sağlanması ile birlikte iyi bir miktar parayla ayrılmanız mümkündür. Yanlış soruda dahi elenmiyorsunuz.

Joker Yarışmasına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

joker yarışması

joker yarışması

Yorumlar
  1. hakan çakıcı Nisan 29, 2014 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir