Menu

Türk Telekom Arama Geçmişi Öğrenme

Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanıcıysanız hattınızın arama geçmişine detaylı ulaşmanız mümkün. Hat kullanım bilgilerine ulaşarak aramalarınızı takip edebilirsiniz. Oluda telefonunuzun çalınması gibi durumlarda kullanımlarını özetleyerek takip edebilirsiniz. Eskiden Avea olan daha sonradan Türk Telekom adına almıştır. Kendi hattınızın arama geçmişini, mesajlaşma ve internet geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Adım adım Türk Telekom arama geçmişi nasıl görüntülenir anlatacağız;

Türk Telekom Online İşlemlere giriş için buraya tıklayınız.

Online işlemlere girerken telefonunuzun yanınızda olması gerekmektedir.

Telefon numaranızı yazdıktan sonra Online İşlemlere giriş için şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Online Şifresini almak için *952# yazıp arama tuşuna basarak ücretsiz olarak anında ekranda belirecektir.

Online İşlemlere girdikten sonra Lira İşlemlerinin üzerine geliyoruz orada Harcama Detayı kısmına tıklıyoruz. Hattınızın 3 aylık harcama detayı karşınıza çıkacaktır. Dilediğiniz tarihler arasında harcama detayını incelemeniz mümkün.

Sorgulama yapabileceğiniz harcama detayları aşağıdaki gibi olmaktadır. İşaretledikten sonra tarih aralıklarını seçtikten sonar karşınıza detaylar belirecek.

Yurtiçinde yapılan çağrılar
Yurtdışına yapılan çağrılar
Yurtdışında yapılan çağrılar
Gönderilen SMS’ler
VAS servisleri
Yurtdışında alınan çağrılar
Arama Yönlendirme
Data kullanımları

5 Yorum
  1. şeyma 19 Nisan 2017 / Cevapla
  2. şeyma 19 Nisan 2017 / Cevapla
  3. ziyaretçi 10 Temmuz 2017 / Cevapla
  4. hakan 13 Ekim 2017 / Cevapla
  5. misafir 6 Ocak 2018 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.