Menu

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell 1gb Bedava İnternet, Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2014

Turkcell yeni bir kampanya yaparak kullanıcılarına 1 GB internet paketini bedava veriyor. Kampanya baktığımız zaman abone sayılarını arttırmak maçlı olarak GSM şirketleri tarafından potansiyel şekilde meydana getiriliyor. Bedava internet denilince herkesin aklı durup kullanıcılar büyük rağbet gösteriyor. Bedava internet kampanyası olarak günümüzde kullanıcıların GSM şirketlerini desteklerini görüyoruz. Turkcell 1 GB bedava internet kampanyası meydana geliyor.

Abone sayısı ve çekim gücü konusunda oldukça geniş ağa sahip olan Turkcell için belirli tarifeler kullanılabilir. 1 GB internet paketi 21 Eylül 2014 tarihine kadar geçerli sayılacaktır. Turkcell 1 GB bedava internetten faydalanmak için aşağıdaki paketlerden birisini satın almanız gerekmektedir.

Kampanya’ya sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Telefonları üzerinden alacakları internet paketleri dahilinde geçerli olacaktır. Katılan müşteriler ise 1 hafta geçerli olarak 1 gb internet paketi sahibi olmuş olacaktır. Limit aşılırsa eğer telefonunuzda bulunan internet paketinden düşmüş sayılacaktır.

turkcell 1gb bedava internet

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir