Menu

Turkcell T50 Hafıza Kartı Takılır mı

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden olan Turkcell artık kendi telefonunu yapmak için kollarını sıvadı. Kısa zaman içersinde akıllı işletim sistemine sahip olan T serisini piyasaya sürerek tanıtımlarını yapmıştı. Hat kullanıcıları için aynı zamanda taahhütlü bir şekilde almalarına imkan sağlamıştır. Son model olarak piyasaya çıkarttığı T50 modeller oldukça ilgi görüyor. Fiyatı bakımından ülkemizde üretimi sağlanması aynı zamanda bir çok özelliğin ucuz bir rakama gelmesini sağlamıştır.

Okuyucularımızdan olan Ahmet bey’in mail ile bize ilettiği soruyu sizler için cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Yaptığımız telefon incelemesinden sonra sorusuna rahat bir şekilde cevap vereceğimiz.

Ahmet bey’in sorusu: Turkcell T50 telefonlarda hafızasını yükseltmek için hafıza kartı takılıyor mu?

Ahmet bey sorunuzu anladım ve gerekli araştırmaları gerçekleştirdim. Cihaz 16 GB kendi hafızası ile birlikte geliyor. Ek olarak takabileceğiniz hafıza kısmı bulunmuyor iPhone telefonlarda aynı durumda olup mühendisler sanırım böyle bir yol izlemeye karar vermişler. Gelecek serilerde eminiz ki kullanıcılarını rahat ettirmek için hafıza kartı alanı ilave edebilirler.

turkcell t50

Yorumlar
  1. ali 6 Eylül 2014 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.