Menu

Tv2 Frekansı

18 Ağustos 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan kanalımız Doğan Yayın Grubu’na bağlı olarak hizmete başlamıştır. Turner Broadcasting System’in TNT kanalını Türkiye’den çekme kararı almasıyla Doğal Yayına Grubu’na satması sonucunda kuruldu. Uydu alıcınız ile Tv2 kanalını seyretmek istiyorsanız aşağıda verilmiş olan bilgileri uydu alıcınıza girip aratmanız gerekmektedir. TÜRKSAT 18 Eylül itibari ile 4A uydusundan yayın vermeye başladı. Türkiye’de herkes endişe içersinde yeni kanalların girişini yapmak için çaba gösteriyor. Otomatik güncelleme olanlar beklemeden aramalarını yaptırabiliyorlar. Tv2 üzerinden 4A uydusunu seyredecek olanlar yeni frekansları verdik. Standart yayın olduğundan dolayı HD görünümde değillerdir.

TV2 Yayın Akışı: yeri diziler, yerli yapımlar, eğlence programları, yabancı diziler ve filmler, çizgi film, tematik film kuşaklarında yayın yapmaktadır.

Doğan Yayın Grubu’na ait olan Tv2 kanalı önceden TNT adı olarak biliniyordu ismi değişmiş durumdadır. En popüler diziler ve filmlerin kanalı olarak bilinip akşam kuşağında birbirinden ilginç filmleri yayınlamaya devam etmektedir.

TV2 Frekansı
Frekans: 12034
Polarizasyon: V (dikey) Batı
Sembol oranı: 27500
FEC: 5/6
Uydu: Türksat 4A

tv2

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.