Menu

Twitter Hesabı Askıya Alındı Ne Yapmalıyım

Twitter Askıya Alınan Hesap Nasıl Açılır, Twitter Askıya Alındı Nasıl Açılır sosyal ağlardan olduğu gibi doğru şekilde kullanılmadığı takdirde askıya alınarak kişilerin hesaplarına giriş yapmaları engellenmektedir. Sizi şikayet etmiş olabilirler veya yaptığınız birşey denetleyicilerin gözüne takıldığından dolayı olup haksız bir durum ise itiraz ederek tekrardan aktif twitter kullanıcı olabilirsiniz.

Twitter hesabınız askıya alındıysa o zaman kurtarmanızın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Hesabınızın dondurulmuş olması kullanıcıları üzmekle birlikte iletişim kurduğu kişilerin bu durumdan haberdar olmaması en çok etkilemiştir. Hesabınıza giriş yaparken karşınıza gelecek uyarı ile birlikte doğrulama kodunu girmenizi isteyecektir. Onay kodunu girdikten sonra tekrar hesabınızı geri alabilirsiniz.

Twitter hesabınızı tekrardan askıya alındığı durumlarda kurtarmanız çok daha zor olacaktır. İzleyeceğiniz adımlar ise Ayarlar > Uygulamalar aktif olanların hepsini kapatınız. İletişim bölümünden size verilen adrese mail atarak hesabınızın uygulamalardan dolayı böyle sorun yaşadığını iptal ettiğinizi ve tekrardan aktif edilmesini güzel bir dille yazdığınız takdirde tekrardan hesabınız açılacaktır.

yasak twitter

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir