Menu

Twitter Hesabı Nasıl Açılır

Twitter Hesabı Aç, Twitter Nasıl Kayıt Olunur sosyal ağlardan birisi olup dünya üzeridne siyasetçi, ünlüler, şarkıcılar, sinema oyuncularının herkesin bir hesabı olup görüşebilirsiniz.

Sosyal medya ağlarından olan özellikle 140 karakteri ile birlikte kullanıcılarına saf bir hayat sunmaktadır. Platformda her yaştan insanın kullanımına uygun hesaplar bulunmaktadır. Facebook ilk zamanlarda sosyal medya üzerinde liderlik sağlarken zaman içersinde Twitter varlığı zorlamaya başladı.

Her gün milyonlarca kişinin aktif olarak görüştüğü milyarlarca mesaj gönderilmektedir. Facebook’tan sonra tahta geçmek için kurulmuş ve başarıya ulaşılmıştır. Milyarlarca kişiyi ağırlamaktadırlar. Büyük devlet adamlarının dahi twitter üzerinde hesapları bulunmakta olup oradan gerekli duyuruları yapmaktadırlar.

Twitter.com adresine girdikten sonra sayfada Ad-Soyad, e-posta, şifrenizi belirledikten sonra kaydol butonuna tıklayınız. E-posta adresinize aktifleştirme kodu gelecektir o koda tıkladığınız zaman hesabınız aktifleştirilmiş olacaktır. Sizlere takip edebileceğiniz kişilerden bahsedecektir istemiyorsan Geç olana tıklayarak sonradan doldurabilirsiniz.

twitter kaydol

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir