Twitter’da Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır

Toplu tweet silmenin en kolay yolu toplu tweet silme sitelerimizdir. Bu sayede Twitter’daki tüm tweetleri silme işlemini kolaylıkla yapabiliriz.

Twitter tüm tweetleri silme Tweetdelete.net adresine gidiyoruz ve ayarları yaparak işlemi başlatıyoruz. Bir müddet sonra hesabımız temiz bir şekilde bizim oluyor. Dilersek üç ay gibi belli bir süreden önceki tweetlerimizi de silebiliriz.

Twitter Toplu Tweet Silme Programı

* Twitter Toplu Tweet Silme Programının Adım Adım Anlatımı DİKKAT!

İşlemi başlatmadan önce üstteki yazılı kısmın seçili olmadığından emin olalım. Eğer tüm tweetlerimizi silmek istiyorsak bu seçeneği işaretleyebiliriz.

1) Tweetdelete.net adresine giriş yapalım, ‘I have read and agree’ seçeneğini onaylıyalım.

2) Twitter hesabımızdan yetki isteyecektir. ‘authorize app’ seçeneğini tıklayarak yetkilendirmeyi yapıyoruz.

3) Karşımıza çıkan sayfadan süreyi seçerek diğer iki seçeneğin üzerindeki işaretleri de kaldırarak ‘Activate TweetDelete’ tuşuna basabiliriz.

4) Eğer uygulamaya güvenmiyor ve işimiz bittikten sonra tekrar kaldırmak istiyorsak Twitter ayarlarımıza giderek, uygulamalar kısmından ‘erişimi kaldır’ diyerek kurtulabiliriz.

Diğer Toplu Tweet Silme Programları

TwitWipe.com adresine giderek giriş yapmak için uygulamaya izin verelim. “Get Started” tuşuna basarak işlemi başlatabiliriz. Deleteallmytweets.com tek seferde 1000 tweet silmeye yaramaktadır. Tweetdeleter.com başka bir tweet silme sitemizdir.

UYARI: Sildiğiniz tweetleri tekrar geri alamıyorsunuz, önceden yedek alabilir yada emin olduktan sonra işleminizi başlatabilirsiniz. Uygulamalara erişimi kaldırdığımızdan emin olalım.Yoksa sürekli olarak tweetlerimizi silebiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here