Menu

Ulan İstanbul Ceyhun Kimdir Gerçek Adı

Ulan İstanbul Dizisi Ceyhun Gerçek Adı, Ulan İstanbul Ceyhun Kimdir Boyu Kanal D nin iddialı yapımlarında rol alan Salih Bademci başarılarına devam ediyor.

Yaz sezonunun iddialı dizisi olarak görülen Ulan İstanbul sevilen oyuncuları kadrosunda yer veriyor. Yakışıklı olduğu gibi genç kızlar için bir numara olan Ceyhun karakterinin kim olduğunu açıklıyoruz. Dizide hırsızlık şube komiseri olan Ceyhun’u canlandıran Salih Bademci olmaktadır. Oynadığı diziler ile birlikte sevilen isim olmuştur kısa sürede kariyerinde büyük bir yükseliş gösterdi. Kendisini Elveda Rumeli, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Fatih gibi dizilerde rol aldılar.

Doğum tarihi 15 Ağustos 1984 yaşı 30
Doğum yeri İzmir
Burcu Aslan
Boyu 180cm

İzmir ilinde dünyaya gelip eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında tamamlamıştır. İlk olarak 2006 yılında Barda filmi ile birlikte profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Ardından bir çok dizi de rol almıştır. Özel hayatında neşeli ve sıcak kanlı birisi olduğu hayranlarına gösterdiği samimiyet ile görülmektedir. Salih Bademci dizilerde önemli bir iz bırakarak oyunculuk hayatına devam etmektedir.

salih bademci

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir