Menu

Ulan İstanbul Dizisi Nerede Çekiliyor

Ulan İstanbul Nerede Çekiliyor, Ulan İstanbul Dizisi Nerede Seti

Kanal D iddialı yapımların birine daha imzasını atıyor. Harika dizilerden birisi olduğu gibi ailece seyredilebilir. Sevilen kadro ile birlikte başarılı bir yapıma imza atılıp atılmadığını bugün itibari ile öğreneceğiz. Sizi yeni bölümlere davet ettiği gibi Pazartesi akşamları saat 20:00 da Kanal D ekranlarında seyredebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yaz sezonunda yayın hayatına başlayacak olan dizilerdendir. Oyuncularından olan Şebnem Bozoklu 6 Haziran tarihinde sezon finalini yapan Beyaz Show’a konuk olmuştu. Diziden biraz bahsederken eğlenceli geçtiğini ve izleyenlerin tekrar tekrar izleyeceğini düşündüğümüz bir yapımdır. Bir zamanlar İstanbul için “ulan seni yeneceğim” sözünü kullanan 7 kişilik hırsızlık çetesi bir araya gelir. İstanbul’dan intikam almak için bir çok işin içine girmektedirler. Sevilen dizi ilk günden itibaren usta oyuncu kadrosu ile birlikte de herkese kendisini sevdirecektir.

Ulan İstanbul Dizisi İstanbul ilinin semtlerinde çekilmeye devam ediliyor yakın bir zamanda ekranlara gelecektir. Set’in tam adresini bilen okuyucular diğer arkadaşlar ile paylaşılabilir veya biz takip ederek tahmini tamamlayabiliriz. Dizi ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz sevilen dizi bu akşam 23 Haziran 2014 Kanal D ekranlarında başlayarak sevenlerine eğlenceli zaman geçirtecektir. İstanbul için ah çekenlerin dizisi olarka gündeme gelmiştir.

Ulan İstanbul Dizisinin bazı bölümleri Beykoz kundura fabrikasında çekiliyor. Dizideki konağın bulunduğu yer ise Çengelköy’dür.

ulan istanbul dizisi

Yorumlar
  1. ulan ıstanbul hayranı 27 Ocak 2015 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.