Menu

Vodafone Gizli Numaradan Gelen Çağrıları Engelleme

Vodafone Gizli Numara Engelleme, Vodafone Gizli Numaradan Gelen Çağrıları Engelleme Kodu servislerde ekstradan hizmet olarak gizli numaralara engelleme kodu yer almaktadır. İsteyen kişiler android telefonlarından dahi bilinmeyen numaralar çağrılarını engellerken normal telefon kullanıcıları ise gerekli kodlarla engelleyebilirler.

Vodafone telefon kullanıcıları için gizli numaralardan aranmak insanları oldukça büyük bir şekilde rahatsız etmeye devam etmektedir. Gizli numaralara telefonunuzu kapatarak kullanımları iptal edebilirsiniz. Servisler tarafından isteyen müşteriler hattını gizli numaralardan aranmaya kapatarak arayan kişilere “sayın abonemiz aradığınız kişi hattını özel numaralara kapatmış bulunmaktadır” adında bir uyarı ile karşılaşırız.

Vodafone aboneleri iptal etmek için GIZLI AC yazarak 7046 mesaj olarak gönderebilirsiniz veya 7046 arayarak sesli bir şekilde gizli numaralara kapatıp açabilirsiniz.

Kodlama şeklinde kapatacak olanlar için ise *253# kodunu tuşlayarak telefonunuzun gizli numaralardan aranmasına kapatmış olacaksınız.

Sizi rahatsız eden birisi varsa gizli numara üzerinden kodlamış olduğunuz numara ile birlikte sizi özel numaradan bir daha arayamayacaktır.

vodafone gizli numara

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir