Menu

X Factor Jüri Üyeleri Kimler 2014

X Factor Yeni Jüri Üyeleri, X Factor Jürisi Kimler 2014

X Factor Star Işığı ile birlikte tekrardan ekranlara geri dönüyor. Yetenekli kişilerin ve kendisinde o ışığı görenlerin katıldığı şarkı yarışmalarından birisi olmaktadır. Yarışmacıların sahneye çıkarak gösterdiği performanslar ile birlikte ünlü jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirme ve halk tarafından seçilecek olan birisi star olarak hayatına devam edecek.

X Factor Jüri Atiye Deniz

Gerçek Adı Deniz Atiye Yılmaz olup 22 Kasım 1988 yılında Bremen şehrinde dünyaya gelmiştir. Piyano ve dans dersleri ile birlikte Almanya, Amerika’da eğitimlerine devam etti. Gurbetçi ailenin kızı olup ardından İzmir’e yerleşerek şarkıcılık hayatına başlamıştır.

X Factor Jüri Nigar Jamal

Nigar Cemal, 7 Eylül 1980 yılında dünyaya gelen Azeri sanatçı olmaktadır. 2011 yılının Eurovision şarkı yarışmasında Ell & Nikki ile birlikte birinciliğe ev sahipliği yapmışlardır. Küçük yaşta kurdukları müzik grubuna solist olarak katılmışlardır.

X Factor Jüri Üyesi Sinan Akçıl

1982 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Müziğe büyük katkısı olan Saim Akçıl’ın oğlu olmaktadır. İlk olarak beste yazarlığı yaparken pop müzik dünyasına sağlam giriş yaparak hızlı yükseliş göstermiştir.

X Factor Jüri Nihat Odabaşı

Klip dünyasından ismini çok duymuş olacaksınız ünlü magazin sanatçısı olan ve bir çok ünlü ismin kliplerini çekmiştir. Yönetmenlik yapan Nihat Odabaşı 1968 yılında dünyaya gelmiştir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir