Menu

YDS Başvuru Ücreti Hangi Bankaya Ne Kadar Yatacak 2014

YDS Başvuruları Hangi Bankaya Yatırılacak, YDS Başvuru Ücretleri Hangi Banka 2014

YDS (Yabancı Dil Sınavı) başvurular bugün itibari ile başladı. 22 Temmuz 2014 Salı gününe kadar kişilerin sınav başvurularını yapmaları gerekmektedir. Son tarihine kadar yapılarak uzatmaların olmayacağı duyurulmuştur. YDS girecek olan adayların başvuru süreçleri boyunca bankalara giriş ücretlerini yatırmaları gerekecektir.

7 Eylül 2014 Pazar gününde yapılması planlanan YDS sınavının başvurularını 22 Temmuz tarihine kadar sınava girecek olanların yapması gerekmektedir. YDS sınav ücreti 50 TL olmaktadır. Başvuruların yapılması ile birlikte karşılığında alacağınız dekontları saklayınız. Başvuru yapacak olan kişiler ödemelerini yapmadıkları sürece sınavlara katılma haklarını kaybedecektir son tarih 22 Temmuz 2014 olup girecek kişilerin daha dikkatli olması gerekmektedir.

T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı VakıfBankın tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı (KKTC’dcn başvuracak adaylar hariç) T. Halk Bankasının tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı Akbankın tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı (KKTC’dcn başvuracak adaylar hariç) Kuveyt Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç) Türk Ekonomi Bankasının tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı DenizBank’ın tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç) Tüm PTT İş Yerleri (KKTC’den başvuracak adaylar ASPOS-Gazi Magusa)

yds

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir