Menu

Yerçekimi Olmayan Bir Yerde Yaşamanın Getirdiği Kolaylıklar

Yerçekiminin Olmadığı Yerde Neler Yapılabilir, Yerçekimi Olmasaydı Ne Olurdu

Yerçekiminin olmadığı bir ortam hayal etmekle başlayabilirsiniz. Ağırlık veya kilo sorunlarınız olmayacaktır hareket etmek bir noktanda başka bir noktaya gitmek daha kolay olacaktır. Parmaklarınız ile hafif bir şekilde kendinizi itmeniz için kuvvet uygulamanız yeterli olacaktır. Yerçekimi olmaması ile birlikte sizlerin yavaşlamasına hiçbir sebep olmayacaktır.

Nesnelerin ağırlıkları olmayıp istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Ağır yükleri kaldırabildiğiniz gibi elinizle yerleştirmeniz mümkün dahi olabilir. Yapılacak işlere kolaylık getirecektir. İstediğiniz yapma hakkına sahip olup eğlence olarak güzel anlar yaşayabilirsiniz. Ağır yükler olmaması ile birlikte taşıma ve getirme götürme işleri daha rahat olacaktır.

Yerçekiminin olmaması size kolaylık getirdiklerini görebiliyoruz bunun yanında mutlaka zararı da olur. Hareket ettikten sonra uzun bir müddet o mesafede yol alırsınız kendinizi durduracak bir nokta olmasaydı sonsuz bir hareket içersinde olabilirsiniz. Olduğunuz yerde hareket etmesi zor olmaktadır. Yiyecek veya içecekler konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Toprak yerinde kalmayıp gökyüzüne doğru uçarak havada tozlaşma pislikler oluşurdu.

yer çekimi

yer çekimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir