Menu

Yetim Gönüller Oyuncuları ve Konusu

Yetim Gönüller Oyuncu Kadrosu, Yetim Gönüller Dizisinin Konusu

Haftalık yayınlanacak dizilerden olduğu gibi size subayla hayatın darbesini yemiş olan Asya’nın aşklarını anlatacak. Birbirlerini tamamladıkları gibi bazı durumlar onların uzak durmalarına sebep olabilir. Yaşayacakları aşk ile mutluluklarının üzerinde her daim bir gölge dolaşacaktır.

Yetim Gönüller Dizi Konusu
Henüz küçük yaşından itibaren büyümüş olup sevgiden mahrum kalan bir Teğmen’in hikayesini konu alacak. Sevgi nedir bilmeyen öfkesine kaptırmış ve yalnız büyüyen subay’ın yetimhanede yetişen Asya ile inanılmaz bir aşk yaşayacaklardır. Yalnızlığın ardından kaderleri bir araya gelmeleri ile kesişip aralarındaki sevginin gerçeklik kazanmasını sağlayacaktır.

Yetim Gönüler Oyuncuları
Ekranlara kilitleneceğiniz harika bir aile dizisi kısa zaman içersinde yayınlanacak. Başrollerinde hepimizin tanıdığı oyuncular rol alıyor. Alemin Kralı dizisinden hepimizin tanıdığı Yağmur Ün, Gürkan Günal, Semanur Uçar, gibi oyuncular rol alacaktır.

Yetim Gönüller Hangi Gün Hangi Saat
Dizimiz ilk bölümü ile 10 Eylül Çarşamba günü saat 20:00’da yayınlanmaya başlayacaktır. Çarşamba günlerinin fenomen dizisi olarak ilk bölümüyle ekranlara gelmiştir. Dizinin yayınlanacağı gün itibari ile severek takip edebilirsiniz.

gürkan günal

yağmur ün

yetim gönüller dizisi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.