Menu

Yılanların Öcü Dizisinin Konusu

Yılanların Öcü Dizi Konusu, Show Tv Yılanların Öcü Konusu yeni bir dizinin daha hazırlıklarına başlandı yakın dönem içersinde ekranlarda olacaktır.

Sinema filmi olarak ekranlara gelen Yılanların Öcü artık dizi olarak karşımıza çıkıyor. Şimdiden dizinin kanalı olarak Show TV ekranları seçildi. Yeni dönemde dizinin yayına başlaması ile birlikte televizyon dünyasında bir ilke imza atılması bekleniliyor.

Fakir Baykurt’un eserinden esinlenerek çekilecek olan dizide Koliba Film’in imzasını görüyoruz. Dizinin her anı diğerlerinden farklı olarak ekranlara gelecektir.

Dizinin Konusu
Köyde yaşanan toprak kavgası yüzünden yaşanan olayları konu alacaktır. Köyün sözü ve mertliği ile delikanlısı bir toprak parçası için bütün gün çabalamaktadır. Genç delikanlının evinin önünden arka satın alınır buraya ev yaptırmak istenilir. Burada toprak kavgası başlar gencin en büyük destekçisi hayatta tek varlığı olan biricik annesi olacaktır. Bu dönem içersinde zorlu bir yaşam sürdürerek başından geçen olayları konu alacaktır.

Kitapta yer alan konu bu şekilde olacağından dolayı dizi ne kadar bağlı kalarak çekimlere devam edecek akıllarda soru işareti olmaktadır. Günümüzde modern diziler daha farklı düşünceler yer alması etkiler mi bilinmez.

yılanların öcü

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.