Menu

Yılbaşında Okullar Tatil mi 2015

Yılbaşı arifesi 31 Aralık Çarşamba gününe denk geliyor. Öğrenciler ve çalışanlar için tatil zamanı 1 Ocak 2015 Perşembe günü olacaktır. Deli dolu geçecek bir gün daha olacaktır. Aileler bir araya gelerek birbirleri ile zaman geçirerek piyangonun kendilerine çıkmasını bekleyecektir. Fırında hindinin kokusu yayıldığı zaman karınlar afiyetle dolu olup gecenin ilerleyen saatleri ise keyifli geçecektir. Yılbaşının ertesi gün devlet dairelerinin tümü kapalı olacaktır.

31 Aralık 2014 tatil mi yarım gün olarak kabul edilmiştir. Bir gün öncesinin öğleden sonra okullarda ve kamu kurumlarında ders yoktur. 1 Ocak 2015 Perşembe günüde tatil olup evlerinde herkes istirahatta olacaktır. Tatil günü haylice keyifli ve dinlendirici zamanlardan birisi olabilir.

Yılbaşı Çarşamba ve Perşembe günlerinin arasında denk geliyor. Tatilin olması ile keyifli bir gün daha olacaktır. Cuma günü herhangi bir tatil olmayacaktır. Tatil olduğundan dolayı merak edenler için bakanlar kurulundan çıkacak yeni kanun sayesinde Cuma günü tatil olabilir. Bir gün daha tatil olması sağlanabilir.

Tatil olduğu açıklanan tarih ise 1 Ocak 2015 Perşembe günüdür. Cuma günü tekrardan kurumlar açık olarak herkes mesai saatinde işinde olması gerekmektedir.

Happy New Year 2015

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir