Menu

Zararlı Maddeler ile İlgili Kompozisyon

Zararlı Maddeler Hakkında Yazı, Zararlı Maddeler Kompozisyon Kısa

Zararlı maddelerin hayatımıza dahil olması insanların ciddi olarak sağlığını etki etmektedir. Kısa zamanda bağımlılık yapmaları değerli varlıklarımızı kaybetmemize sebep olur. Kısa zaman içersinde zararlı maddelerin kullanımı da artış gösterilmektedir. Ailelerin bu tür konularda bilinçli olarak çocuklarına doğruyu yanlışı göstermesi gerekir. Zararlı maddeler kısa süre içersinde insanları derinden etki göstererek yaşamına dahil olur.

Alkol, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı maddeler aynı zamanda bağımlılık yapma özelliğine sahip olması ile bir sefer deneyenleri tekrar etkilemektedir. İçinde bulunan zehirler beden sağlığımıza zarar verdiği gibi ruhumuzu da etkiler. İnsanların uzaklaşması gereken konulardan birisi olup koruma sağlanmalıdır. Kullanan kişiler sağlık kuruluşlarından yardım alarak uzaklaşabilirlerde.

Maddeler her zaman hayatımıza etki etmiştir kullanmasak dahi arkadaş çevresi bizlere bunları yöneltmektedir. Kullanan kişilere baktığımızda tanışmaları bir arkadaş veya meraktan olmuştur. Hayatımıza bir kere etki ettimi daha çok görülür.

zararlı maddeler

zararlı maddeler

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir