Menu

Zayn Malik Müslüman mı

Zain Malik Müslüman mı, Zayn Malik Dini Nedir

X Faxtor şarkı yarışmasında kendisini gösteren Zain Malik arkadaşları ile birlikte One Direction grubunu kurdular. Kurulmasından itibaren dünya çapında tanınan grup olup milyonların sevgilisi olmuştur. Kim oldukları hep merak edildi özellikle grubun yakışıklı üyesi olan Zayn Malik soyadından Müslüman mı sorusunu akıllara getiriyordu.

Gençlerin merak ettiği Zain Malik Müslüman olduğu için gurur duyduğunu açıklamıştır. Babasının adı Yasin olup Pakistanlıdır.

Sevenlerinin özellikle Türk insanının takdir ettiği isimlerden birisidir. Birazda sevdiği şeylerden bahsedelim tavuk yemeğini sever, resim çektirmeyi, büyük gözlü kızlardan hoşlanır, romantik, Michael Jackson hayranı, topuklu ayakkabı giyen kızlara ilgisi olup 42 numara ayakkabı giyiyordur. One Direction’u hiçbir zaman bırakmayacağını ve çok sevdiğini söylüyor. En çekici erkekler listesinde 1. olduğunu devamlı arkadaşlarına hatırlatır kız kardeşi ise Justin Bieber hayranıdır. En sevdiği renk siyah olup ailesinin tek erkek çocuğu odlundan dolayı da şımarık yetiştirilmiştir.

zayn malik

zayn malik

Yorumlar
  1. dilara Ekim 1, 2015 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir