Genel Kültür

1 Nisan Şakası Nasıl Yapılır

Hazır bir karton alın sonra içini su doldurulmuş balonlarla doldurunuz. Sonra caddeden veya arkadaşlarınızdan birisine şunu tutar mısınız diye yukarıdan bırakın. Yukarıdan bırakın o an tutayım derken balonlar içinde sert bir şekilde çarparak patlayacaktır. Güzel bir 1 Nisan şakası olacaktır.

Dürbününüz varsa kenarlarını siyah renkle boyayanız. Boyalı dürbünü yanınızda gezdirerek herkesin görebileceği şekilde taşıyın. Merak edenler olacaktır bir kere etrafa bakıp ne kadar yakın gösterdiğini soracaklardır. Denemesi için kendilerine verin ardından gözlerine getirdikleri zaman yuvarlak halka şeklinde iz kalacaktır. Çok eğlenceli şakalardan birisi olmaktadır.

Patatesleri lokum şeklinde keserek doğrayınız. Kare şeklinde doğranan patateslerinizi una batırdığınız zaman lokumdan farkı olmayacaktır. Elinizde bir kapla gezerken arkadaşlarınız siz vermeden dahi uzanıp bir tane almak isteyecektir. Yemeye çalıştıkları zaman gülmekten kırılacaksınız çok eğlenceli şakalardan birisidir.

Kedinizin kaybolduğunu belirten yazıları duvarlara ve görebilecek yerlere asın büyük ödül olarak 1.000 TL vereceğinizi söyleyin size sokaktan buldukları bütün kedileri getireceklerdir. Sizin kediniz olmadığını söyleyerek kendisini gönderiniz.

nisan 1 şakası
nisan 1 şakası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu