Genel Kültür

Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni Kimdir

Arkadaşım Hoşgeldin Konuşan Kimdir, Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmen Gerçek Adı, Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmen Kim

Komedi Dükkanı ile kısa sürede ekranların sevilen komedyeni oldu, kısa bir ara verdikten sonra Hoşgeldin Arkadaşım tv programı ile geri dönüş yapmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan eğlenceli komedi programı Hoşgeldin Arkadaşım oyunculuğunu Tolga Çevik ve Ezgi Mola ile eğlenceli doğaçlama yöntemi ile sunuma devam ediyorlar.

Komedi Dükkanı ve Hoşgeldin Arkadaşım programlarının yönetmenliğini Fırat Doğu Parlak yapmaktadır. Milyonlarca kişiyi merak ettiği o sesin sahibi kendisi olmaktadır.

Hoşgeldin Arkadaşım programı skeç veya daha önceden hazırlanmış metin eşliğinde yapılmamaktadır. Program sunulacağı zaman yazılar yetişmediğinden doğaçlama yöntemi ile yapılmasına karar verildi o an ortaya çıkan muhteşem sahne şovunun devamı getirilmesi için hep doğaçlama yapılmıştır.

Fırat Doğu Parlak Kimdir?
Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoşgeldin komedi programlarının yönetmenliğini yapan kişidir. Aslında gerçek mesleği olarak Plato Film televizyon proje sorumlu yapımcısı olmaktadır. Yönetmenlik dışında herhangi bir iş yapmayacağını gün yüzüne çıkmayacağını belirtmiştir.

fırat doğu parlak
fırat doğu parlak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu