Teknoloji

Ask.Fm Hesabı Nasıl Silinir

Ask.fm soru sorma platformunda her gün milyonlarca soru sorularak cevap veriliyor. Sizde sevdiğiniz insanlar hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Soru sorun, cevap verin birlikte eğlenceli vakitler geçirin. Merakınızı giderebileceğiniz en güzel alan olmaktadır. Ask.fm kullanıcısıysanız, hesabınızı çeşitli sebeplerden dolayı silip kapatmak istiyorsanız o zaman yapacaklarınızı adım adım anlatacağız.

Oturum açmak için ve hesabınızı silmek için hesap kapatma linkine tıklayın. Karşınıza çıkacak ekranda gerekli işlemleri aşağıdaki gibi yaptığınız takdirde hesabınız kapanacaktır.

Ask fm Hesap Kapatma Linki

ask fm hesap silme

Hesap kapatma linkine tıkladıktan sonra şifrenizi giriniz. Aşağıda hesabımı devre dışı bırak butonuna basınız. Bu işlemden sonra hesabınız silinme sürecine girecektir. Hesabınıza giriş yaparsanız eğer hesabınız tekrar aktif olacaktır. Bir süre girmediğiniz takdirde hesabınız otomatik olarak silinecektir.

Hesabınızın silinme işlemi gerçekleşmesi için bağlantılı hesaplarınıza da girmemelisiniz. Ask fm hesabınız ile kaydolduğunuz yerler varsa oraya da girmemeniz gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu