Astral Seyahat Nasıl Yapılır

Astral seyahat, her insanın dikkatini çeken, merak uyandıran, bir seyahat türüdür.

Ne olduğu anlaşılması güç bir durumdur. Basit bir tanım olarak bedenimizde ki ruhumuzun bedenden ayrılması demektir. Bazı kitaplar, kişiler her gece uyuduğumuzda bedenimizden ruhumuzun ayrıldığını söyler. Uyurken kendimizin farkında değilizdir. Ruhumuzu kontrol edemeyiz, hiç bir şeyi hatırlamayız.

Astral seyahat ise kişiye bilinçli bir şekilde ruhu kontrol edebilmeyi ve kontrol altına almayı öğretir. Ruhu bedenden ayırmayı öğretir.İki kesim vardır bu duruma inanan ve inancını sürdüren, bu duruma inanmayan saçma bulan. Astral seyahat ile ilgisi olanlar bu durumun ciddiyetinde, inancındadırlar. Bu durumun teknikleri olduğunu savunurlar.

Görsel anlatımlarla değil de yazımsa anlatımlarla daha iyi kavranır. Öğrenmek isteyenlere yazılarla kavramasını öneriyoruz. Astral seyahat yapan kişiler kendi psikolojisini de yönetebilir bazı durumlarda kontrol altına alabilir. Gerçekleştirilmesi çok güç bir işlemdir. Bu Astral seyahati gerçekleştirebilmek için kişinin yalnız başına olması gerekmektedir kalabalık bir şekilde yahut iki kişiyle gerçekleşemez. Uyuyacak gibi yatmalıdır ortamı olabildiğince sessiz bir yer seçmelidir. Yatarken aklınızda bir şey olmamalı, tüm düşüncelerden kendinizi arındırmalısınız. Zihniniz bomboş olmalı, duygu karmaşalarınızdan kendinizi sıyırmalı, yalnızca bir şeye odaklanmalısınız. En iyi Astral seyahat odaklanmadan geçer o yüzden çok iyi odaklanmanız gereklidir. Ruhunuzu her türlü korkuda uzak tutmalı düşüncelerden kaçınmalısınız. Unutmamalısınız ki sizin Astral seyahatten döndürebilecek ve astarla seyahat yapmanızı sağlayabilecek yegâne şey düşünceleriniz olacak.

Astral bedene çıkmanız için ruhunuzun bedeninizden ayrılması gereklidir. Çıkış noktası ise göbek deliğinizde bulunan çakradır. Eğer karnınızda değişik duygular hissederseniz tedirginliğe kapılmayın. Çıkmış olan ruhunuz bedeninizle ilişki halindedir devam eder, bunun kordon bağı aracılık ettiği bilinir.

Astroloji değişik bulgulara rastlanan bir bilim dalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here