Teknoloji

Bağımlılık Yapan Mobil Oyunlar

Bağımlılık derecesine ulaşan mobil oyunlar her geçen gün yaygınlaşıyor.

Akıllı telefonların gelmesi ile birlikte oyun yapımcıları mobil oyunların gelişimine büyük ilgi gösterdiler. Güzel vakit geçirmek isteyenler istediği her yerde bu oyunları oynayarak zamanını hiç sıkılmadan değerlendirebilirler. Gün boyunca oynanılan oyun olduğu gibi bağımlılık yapmaya devam ediyor. Bir kere başlandığı zaman bırakılması gerçekten zor olduğu gibi ilk fırsatta aynı oyuna devam ediyorlar.

Temple Run
İlk günden itibaren 170 milyon kişi tarafından indirilip oynanan oyun olmuştur. 2012 yılının en popüler oyunu olması ile birlikte iplere tutunarak vagonlara binerek yoluna devam ediyor. Rahat bir şekilde oynayacağınız gibi size eğlenceli zamanlar tanımaktadır.

temple run
temple run

Subway Surfers
Bekçiden kaçan çocuğun macerasını gözler önüne sermektedir. Subway Surfers eğlenceli olduğu gibi eğilme, zıplama, özel güçleri kullanma gibi yetenekleri vardır. Görsel olarak gözünüze hitap ettiği gibi altınları toplayarak kendinize can özel güçler dahi alabiliyorsunuz. Rekor kırarak geceleri vazgeçemeyeceğiniz oyunlardan olacaktır.

subway surfers
subway surfers

Angry Birds

angry birds
Sevildiği kadar eğlenceli oyunlardan olmaktadır. Yumurtalarını çalan domuzlardan intikam almak isteyen Angry Birds büyük görevde ekip arkadaşları ile birlikte harekete geçiyor. Bölümleri birbirlerinden farklı olduğu gibi her yeni bölümde sizi yeni heyecanlar beklemektedir.

Candy Crush Saga

candy crush saga
candy crush saga

İlk olarak facebook ile yaygınlaşmaya başladı bağımlılık yaptığı gibi gün boyunca telefonunuzdan oynamaya devam edeceksiniz. Diğer bölümler zor olduğu gibi eğlenceli bölümler sizin nefesinizi tutmanıza neden olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu