Bedava İnternete Nasıl Girilir

Evden çıkıyorsunuz ve gününüzün çoğunu dışarıda geçiriyorsunuz. Aynı zamanda haberleri takip etmek insanlarla sohbet etmek yaptıklarımızı paylaşmak istiyorsunuz. Bu da mobil internet ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Ama bu bütün gün mobil veri açık olarak gezerseniz ay sonu sizi yüksek faturalar ödemek zorunda bırakabilir. Bu da sizin için çok istenilen bir durum değildir. Bunun için internet paylaşılan yerlerden yararlanmanız size maddi olarak destek sağlayabilir.

Otobüs ve Toplu İnsan Buluşma Noktaları

Özellikle belediyeler ve büyük şehirler bu durumun üzerinde dururlar. İnsanların hayatına giren internet ihtiyaçlar oluşturmuştur. Otobüsler de oluşturulan ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Özellikle günlerinin dört saate yakınını otobüsler de geçiren öğrenci ve çalışanlar için oldukça kullanılabilir bir uygulamadır. Sadece cep telefon numaranıza gelen bir şifre ile giriş yapmanız gerekir bu da oldukça kolay ve zaman almayan bir işlem olduğundan bizler için kullanılabilir olmaktadır.

Kafeteryalar

Arkadaşlarınızla veya tek başınızda yemek veya bir şeyler için bir yer arıyorsanız kesinlikle ücretsiz internet hizmeti veren yerler tercihiniz olmalıdır. Özellikle birçok ülkede hizmet veren yerleri tercih ederseniz bu sizin için büyük bir avantaj olur. Çünkü böyle yerler müşteri çekmek için ücretsiz internet hizmeti vermeleri gerektiğini bilirler. Hem hızlı hem bedava internet ile keyfinize bakabilirsiniz.

GSM Operatör Kampanyaları

Özellikle müşteri kaybetmeye başlayan şirketler ücretsiz internet kampanyaları oluşturmaya başlarlar. Böylece kendilerine yeni müşteriler kazanmaya çalışırlar. Siz de kampanyaları takip etmelisiniz. En çok tercih edilen kampanyalardan biri salla kazan kampanyasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here