Teknoloji

En Hızlı İnternet Tarayıcısı Hangisi

Çağ artık internet çağı olduğundan dolayı gelişen teknoloji birbirleri ile rekabet etmeye başladı. Bunlardan birisi interneti hızlı ve sorunsuz olarak dolaşabilen tarayıcılardır. İnternet sitelerinin kodlamalarını size bir görsel halinde sunarak keyifli ve güzel şekilde dolaşabilirsiniz. Sizlere dünyanın en hızlı tarayıcılarının karşılaştırmasını yapacağız.

Bugün hepimizin dilinde dolanan tek bir tarayıcı var. Google Chrome olarak bildiğimiz geliştiricisi Google olduğundan dolayı hız konusunda size öncülük etmektedir. Sizlere yol gösterdiği gibi eski tarayıcılara göre daha fazla gelişmiştir.

İlk zamanlar bilgisayarımızı aldığımızda veya format attığımız zaman İnternet Explorer yüklü olarak gelir. Ağır olduğundan dolayı yeni rakipleri ortaya çıkarak tahtı aldılar. Gelişen internet sayfalarının hızlı açılıp kullanıcılara yararlı olmak amaçlı son olarak aramıza katılan Google Chrome liderliği almış durumdadır.

Uzun zamandır Firefox dostu olmama rağmen geçiş yapmak için geri sayımı başlattım. Oldukça hızlı olduğu gibi internetten sonuna kadar faydalanbiliriz.

Buradan indirebilirsiniz Google Chrome İndir

İndirme sayfasında karşınıza çıkacak sayfanın kopyasıdır burada “Chorome’u indirin” var tıkladıktan sonra indirmeye başlayacaktır. denkbilgi.com sitemizi de en hızlı şekilde dolaşmak için kullanabileceğiniz tarayıcıdır.

google chrome indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu