Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Deniz kenarında, ağaç altında sevgilileri görünce bizimde öyle sevgilimiz olmasını isteriz. Çifte kumruları gördükçe kendimizi onlardan birisinin yerine koymuşluğumuz vardır. Kişilerin fiziği güzel olması gibi bir çok unsur dışında yaptıklarımız önemlidir. Erkeği kendimize bağlamak aslında zor değildir, önemli olan elde nasıl tutulacağıdır. Tavsiyeleri göz önünde bulunduran çiftler ilişkilerinin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Renk getirmek için farklı yollara başvurun. Her zamanki gibi merhabalaşmak yerine ona sarılarak sizin farklı birisi olduğunu gösterebilirsiniz.

Monotonluk varsa tamamen kurtulmalısınız. Temel kuralları ele alarak olabilecek sıkıntılara karşı müdahale etmelisiniz. Erkeklerin gözlerine bakmak onu uysal bir kedi gibi başını eğmesini sağlar.

Bulunduğunuz ortak alanlarda aktif olarak ilginin üzerinizde olmasını sağlayın. Kıskançlık duyguları onu harekete geçirecektir. Negatiflikten kurtulanlar kendisini çok daha rahat hissetmektedir.

Kendinizle daha çok zaman ayırın. Bakımlı olmanız erkeğinizi memnun edeceği gibi sizi bir kartal misali kanatları ile sarmak isteyecektir. Güzel giyen ve kokan kadınlardan olmalısınız.

Erkeğinizi başkalarının yanında övmeniz onu mutlu edecektir. Başarısı ve yaptıklarını bulunduğunuz ortamlarda anlatarak onu mutlu edebilirsiniz.

Kibar olun ama yapmacık davranışlardan kaçınız. Erkeğiniz size baktığı zaman “işte benim kadınım” diyebilmeli.

Sevginiz sadece sözlerde olmamalı. Yaptıklarınız ile onu gerçekten sevdiğiniz gösterin. Sahte sevgilerden hoşlanmaz ve itici gelebilirsiniz.

Kendinize olan güveniniz sayesinde insanların size saygı göstermesini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here