Genel Kültür

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Kadınlar ve erkekler, birbirlerinin dünyasında olmak için çaba göstermektedir. Erkeklerin kadınlara olan ilgisi biraz daha fazla görülmektedir.

Erkeklerin gözünden mükemmel kadının tarifi
Kesinlikle ağrı küfür etmeyecek, angarya işleri yapsa dahi küfürden daima uzak duracaktır. Kaba kelimeleri ağzına dahi almadan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ancak bazı erkekler kötü kelimeler duymak dahi isteyebilir. Düşünce tarzı ve bakış açısında göstermektedir. Kadın küfürlü konuşmamalı her şeyi dilinin ucunda tutması gerekmektedir.

Kadının dobra açık sözlüsü erkeğin hoşuna gider. Bazı şeyleri çekinmeden söylemesi erkeği etkileyici unsurlardandır. Orijinal kadın yeri geldi mi utanmasını bilen ama sözünü esirgemeyen olmalı. Kadının ağzına güzel sözler yakışır farklı sözler olumsuz izde bırakabilir.

Kadının saçları uzun olur
Erkek kadının saçlarının içinde kaybolabilmeli. Aşk yaşarken saçları boynuna dolanmalı, sağa sola yayılmalı. Kadınlar için çok çekicidir. Kadınlar saçlarını düzene girmesi için kesebilir. Kısa saçta boyun dekoltesi ile oldukça çekici olabiliyor. Kadınları etkilemesi için saçların

Kadınlar becerili ve marifetlidir ama el işlerinde öyle değildir. Buzdolabının kapısını kapatmak, otomobili park etmek, bilgisayarda elma yapmak için erkeğe ihtiyaç duyar. Kadın erkeğe ihtiyaç duyduğu zaman hayat farklılaşır. Matkabı kullansa ya mutfağı kırar yada kendisine zarar verir.

Kadın ekonomik alışveriş yapmasını bilmeli. Eve arkadaşlarla gelindiğinde sekiz kişilik yemekte yapmasını bilmeli. Bulaşık makinesini çalıştırmalı, çamaşırları asıp ütüleyebilmeli. Tüm bunları yaparken zorlanmamalı.

Kadın erkek gibi olmamalı. Erkek yalnız kurt gibi gezebilirken kadınlar yalnız kalamaz. Erkek kendisini ara sıra dışarı atar kafasını dinleyebilir. Evine geri geldiğinde her şeye yeniden başlayabilir.

cekicikadin

Kadın ne giyeceğine doğru karar vermeli. Güzel olabilir ama başka erkeklerin gözünü üstünden çekmesi gerekir. Tertipli düzenli giyerek yine şık olmasını bilmeli. Makyajının tonunu kaçırmamalı. Erkeğinin yanında onu onurlandırmalı adeta dünyanın en güzel hediyesi olarak göstermeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu