Et ve Balık Kurumunun Çalışma Prensibi Nedir

Et ve balık kurumu geçmişte açılmış ve bugüne kadar gelmiş en önemli işletmeler arasında gösterilmektedir. Eskiden adı Et ve Balık Kurumu olan bu kurum şuanda Et ve Süt Kurumu olmuştur. Şuanda Et ve Balık Kurumu olarak hizmet vermektedir. Bugüne kadar büyükbaş alarak kesim yapıp kendi marketlerinde satarak gelir kazanmış bir işletmedir. İlk olarak Ankara’da açıldıktan sonra belli zamandan sonra Türkiye’de belli şehirlerde faaliyet göstermektedir.

Et ve BalıkKurumunun Çalışmaları

Eski adıyla Et ve Balık kurumunun çalışma prensibi temiz, hijyenik, müşteri memnuniyeti ve satılan ürünlerin insanlara göre uygun fiyatta olması bu şirketin bu zamana kadar gelmesinde en büyük nedenler arasına girmektedir. Zaman geçtikçe bu şirketin daha da büyümesi düşüncesinde olup devamlılığı olabilecek bir şirkettir.

Et ve Balık Kurumundaki Ürünler Kaliteli mi?

Et ve Balık kurumundaki ürünler kaliteli olmakla birlikte çalışma prensiplerinde asla disiplini elden bırakmamaktadır. Şirketin en büyük güveni müşteri memnuniyetidir. Bu müşteri memnuniyeti sayesinde kazançlar, gelirler, taleplerde iyice artmaktadır. Günümüzde Et ve Süt kurumunda kurban bayramı öncesinde kasaplardan daha ucuz şekilde satış yapıldığından dolayı insan akımına uğramış olan bu şirket ellerindeki eti bitirmişlerdir. İnsanlar kaliteyi ucuzu bu şirkette tanıştığından dolayı devamlı bu şirketin devamlılığı olacaktır. Ürünleri kendi kesip sattığı ürünlerdir. Bu prensiple çalışıldığından dolayı müşteri memnuniyeti, seçim konusunda daima ön planda olmaktadır.

Kurumun bu kadar çok tercih edilmesinde en büyük faktör ise insanların bütçesini, ürünün kalitesini düşünmekten geçmektedir. Önceleri kadro sayısınca fazla oldukları, sonrasında kadro azaltarak as kadro oluşturup marketlerde satış gerçekleştirmektedir. Türkiye’de belirli şehirlerde marketleri bulunmaktadır. Bu marketlerin zaman geçtikçe büyüyebileceği kapasitesinin olması mevcuttur. Müşteri memnuniyeti bu şirket için her şeyden önemlidir. Bu şirket bu şekilde büyümeye devam ettiği sürece insanların gönlü rahat olacaktır. Güvenilir bir şekilde alışverişini gerçekleştirecek. Süt konusunda ‘da önemli yatırımlar yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here